Angielski Grodzisk Mazowiecki, Angielski Dla Dzieci Grodzisk, Angielski Dla Firm Grodzisk, Wakacyjny kurs Angielskiego Grodzisk, Angielski z dojazdem Grodzisk

Zajęcia Grupowe Grodzisk

Kursy w grupie 2-4 osobowej

W sytuacji, gd  zgłasza się np. małżeństwo, rodzeństwo lub znajomi, którzy chcą uczyć się razem, proponujemy wspólną naukę w małej grupie. Utworzenie takiej grupy jest możliwe, o ile poziom zaawansowania oraz potrzeby językowe, jak i oczekiwania dotyczące harmonogramu zajęć wszystkich zainteresowanych są zbliżone. Lektor realizuje wówczas jednolity program dla całej grupy, ale bierze pod uwagę indywidualne cechy i potrzeby każdego ze słuchaczy. Ze względu na to, że grupa maksymalnie liczy tylko cztery osoby,  zajęcia te mają charakter zbliżony do kursu indywidualnego.

Jak zapisać się na kurs?

Kurs indywidualny lub w 2-4 osobowej grupie może rozpocząć się w dowolnym momencie, zarówno w czasie roku szkolnego, jak i w wakacje. Zgłoszenia przyjmujemy przez cały rok. Informacji telefonicznych udzielamy od godz. 9.00 do 21.00, od pon. do sb. Niezbędnym elementem poprzedzającym rozpoczęcie każdego kursu, jest postępowanie kwalifikacyjne składające się z testu pisemnego i rozmowy. Jego celem jest określenie bieżącego poziomu umiejętności słuchacza oraz jego potrzeb językowych. Na tej podstawie przygotowywany jest program kursu oraz są dobierane materiały szkoleniowe takie, jak podręcznik wiodący i materiały uzupełniające. Na postępowanie kwalifikacyjne zapraszamy w terminie uzgodnionym telefonicznie, mailowo lub osobiście. Postępowanie kwalifikacyjne jest bezpłatne i nie zobowiązuje do zapisania się na kurs.